הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
גילה עיני
 
 

סוף שבוע בית פתוח חוזר

 אגף תרבות ואירועים בעירייה יקיים גם השנה את מיזם ”בית פתוח”, בימים שישי ושבת, בין התאריכים 12-11 במאי. במיזם השנה ישתתפו  54 אמנים מהעיר, שתחום עיסוקיהם רחב ומגוון והם יפתחו את בתיהם והסטודיו בו הם עובדים לתושבים ולאורחים.

בית פתוח אצל יהודה ארמוני (צילום: צילום פרטי)

 

 אגף תרבות ואירועים בעירייה יקיים גם השנה את מיזם "בית פתוח", בימים שישי ושבת, בין התאריכים 12-11 במאי. במיזם השנה ישתתפו  54 אמנים מהעיר, שתחום עיסוקיהם רחב ומגוון והם יפתחו את בתיהם והסטודיו בו הם עובדים לתושבים ולאורחים.

 סוף שבוע זה מעניק הזדמנות להכיר עבודותיהם ויצירותיהם של אמני העיר, תוך מפגש עימם והיכרות אישית עם האמנים השונים. בין סוגי עבודות האמנות מהן ניתן יהיה להתרשם במהלך סוף השבוע: עבודות בציור, פיסול, צילום, קרמיקה, קדרות, פסיפס, עיסת נייר, צורפות תכשיטים, צילום ועוד. כמו כן, יוצגו עבודות מעניינות בדגש על מחזור כמו למשל תכשיטים מחומרי בנייה ותכשיטים ממוצרי נוי אקולוגיים.

מיזם "בית פתוח" מתקיים בעיר שנים רבות וכבר הפך לחלק בלתי נפרד מחיי התרבות והאמנות בעיר. הוא מספק הזדמנות ייחודית, לכל תושבי העיר, ליהנות מסופ"ש תרבותי ומהנה וגם יוצר חיבור קהילתי.

  את רשימת המופעים המלאה, וכן את רשימת הבתים הפתוחים ושעות הביקורים, ניתן למצוא בחוברת שתחולק לבתי התושבים בתיבות הדואר, באפליקציה העירונית ובאתר העירייה בלשונית: תרבות ופנאי, בית פתוח 2018.

 חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות, אלעד שמעונוביץ: "בית פתוח הוא הזדמנות מצוינת לתושבי העיר להכיר מקרוב את היצירה האומנותית של האמנים המקומיים הפותחים את ליבם וביתם אחת לשנה. יש לנו בעיר אמנים מוכשרים וטובים, עם מגוון ועושר אומנותי שחבל לפספס".

ראש אגף תרבות ואירועים, אלון שמידט: "כמידי שנה, גם השנה עם חגיגות ה-70 למדינת ישראל, אנו מצדיעים לאמנות הישראלית המקומית היפה שלנו. הפקנו אירוע שכולו חוויה תרבותית וקהילתית שאין לי ספק שתושבים בכל הגילאים יוכלו ליהנות ממנה. אנו מזמינים את התושבים לבוא, להכיר, להתרשם וליהנות מסוף השבוע המסורתי האמנותי המיוחד הזה שהוא כולו שלנו".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "סוף שבוע בית פתוח חוזר"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד