הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצעה
 
 

הישגים לג`ודאיקות ממודיעין בפסטיבל הג`ודו באילת

בסוף השבוע האחרון נערך זו השנה השלישית פסטיבל הגודו באילת. רחבת הקרח של קניון האייס מול התמלאה במזרנים ואלפי גודאיקות צעירים לקחו חלק באירועים השונים. את מודיעין מכבים רעות יצגו בתחרות הספורטאים של ”מיטב מודיעין” ו”דרך הגודו”.

 | 24/01/2018
facebook share
Twitter
אלפיות הקבוצות (צילום: עיריית מודיעין)

 

בסוף השבוע האחרון נערך זו השנה השלישית פסטיבל הג’ודו באילת. רחבת הקרח של קניון האייס מול התמלאה במזרנים ואלפי ג’ודאיקות צעירים לקחו חלק באירועים השונים. את מודיעין מכבים רעות יצגו בתחרות הספורטאים של "מיטב מודיעין" ו"דרך הג’ודו".
שיאו של הפסטיבל ואחד האירועים שמשכו את מלאו תשומת הלב היה אליפות ישראל לקבוצות. בתחרות השתתפו יותר מ-100 קבוצות וכ-1,500 ספורטאים ממועדונים מכל רחבי הארץ שהתחרו בקבוצות של 7 נגד 7. מועדון הג’ודו המקומי "מיטב מודיעין" הפועל בעמותת סחלבים בהנהלתם של נתי כפרי ואייל בכר שלח את קבוצת הקדטים שייצגו את העיר בתחרות. לאחר ארבעה סבבים של שבעה קרבות בכל סבב הצליחו הג’ודאיקות ממודיעין מכבים רעות  לזכות במקום השלישי בתחרות. המאמן אייל בכר התייחס להשיג המרשים: "הקבוצה שלנו עשתה קפיצת מדרגה משמעותית ונמצאת במעמד שווה לקבוצות הטובות ביותר בארץ. אחרי שהשנה היינו כל כך קרובים ובקרב חצי הגמר הפסדנו למי שהייתה האלופה, אני מקווה שבשנה הבאה נגיע לשם ונקטוף את המקום הראשון."
גם מועדון "דרך הג’ודו" הפועל בעמותת סחלבים בהדרכתם של עידו ונועם אלקיים שהשתתפו בפסטיבל יצגו את העיר בכבוד ורשמו הישגים מרשימים. בתחרות הקבוצות הם סיימו במקום החמישי בבנות ובמקום השביעי בבנים עם הקבוצות הצעירות שלהם, שהיו מורכבות בעיקר מילדים בכיתות ד’ שהתחרו עם ילדים שגדולים מהם בשנתיים.
ביום השני לפסטיבל נערכה תחרות גביע האיגוד שבשונה מהיום הראשון הייתה תחרות אישית בה לקחו חלק יותר מ-1,000 ספורטאים צעירים. מועדון "דרך הג’ודו" הצליח לסיים בראש טבלת המועדונים עם מספר שיא של מדליות בעקבות הביצועים של הג’ודאיקות הצעירים. בתום סבב קרבות ארוך משל כמות המשתתפים הרבה היו אלה: גיא נמשיץ, אלעד פרי, ירום שוחט, רון מאור, לירוי שניידרמן ויואב עמיחי שסיימו במקום הראשון וחזרו מהעיר הדרומית עם מדליית זהב. את המקום השני תפס חברם למועדון שחר רובינוביץ ובמקום השלישי ובמדליות ארד זכו עומר גרינברג, נועם גרינברג, נבו גורן, גלי רולניק מאור פרידמן, יהלי פנחסי, איתי גלעד ואוריאל אלטיי.
מאמני מועדון "דרך הג’ודו" עידו ונעם אלקיים: "הספורטאים עשו עבודה טובה והגיעו להישגים מרשימים. היה כיף לראות את  העידוד, הפרגון ההדדי, התמיכה והרוח הגבית שהספורטאים העניקו זה לזה ובכך הוכיחו פעם נוספת ש"דרך הג’ודו" הוא משפחה אוהבת ומלוכדת, לא פחות משהוא מועדון ג’ודו מצליח".

קדטים צילום:  מיטב מודיעין אלפיות הקבוצות

 
 
עיריית מודיעין רגיל
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הישגים לג`ודאיקות ממודיעין בפסטיבל הג`ודו באילת"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

עיריית מודיעין רגיל
הנתיב המהיר עמוד