הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
גילה עיני
 
 

על ראש שמחתם

שני חברי כנסת, חברי מועצת העיר, מזכ”ל המפלגה עו”ד ערן חרמוני ועשרות תושבים השתתפו בכנס של המחנה הציוני במודיעין לציון תחילת השנה החדשה

 | 16/09/2017
facebook share
Twitter
מרימים כוסית במחנה הציוני (צילום: יהורם גלילי)
גילה עיני

 

סניף המחנה הציוני במודיעין ציין את תחילת השנה החדשה באירוע חגיגי רב משתתפים, שנערך באולם בבית ויצו מודיעין. אורחי הכבוד באירוע היו חברי הכנסת עומר בר-לב ורוויטלסוויד מהמחנה הציוני, מזכ"ל מפלגת העבודה עו"ד ערן חרמוני, ושני חברי מועצת העיר מודיעין:דן ליכטמן, המגיע מהקצה השני של המפה הפוליטית, ואבי אלבז, שהתפקד  לאחרונה למפלגת העבודה.

אילן בן סעדון אמר כי "רוב האנשים שהוזמנו לאירוע הזה הם אנשי מפלגת העבודה, ונמצאים פה חילונים, ליכודניקים, המחנה הציוני, דתיים ועוד. ככה צריכה להיראות פעילות מקומית של עם ישראל חי עם כל גווני הקשת, כי כולנו עם אחד".

ח"כ עומר בר-לב אמר: "אילן, הדברים שאתה עושה כאן בעיר והפעילות שאתה עושה במפלגה זה רק סיפתח למה שתעשה בשנים הבאות, ואני כמובן מאחוריך. חשוב מאוד שמדינת ישראל תהיה ערכית ושיהיו ערכים שאף אחד לא יעז לשבור והם יובילו אותנו בלי קשר למפלגה זו או אחרת". ח"כ רוויטלסוויד אמרה: "מגיע לנו לעמוד כולנו ביחד כחומה בצורה מול כל כך הרבה אתגרים שמחכים לנו, ולדעתי הם נמצאים בפתח ועומדים לקרות בחודשים הקרובים. מספיק לקרוא בעיתונים ובאינטרנט כדי להבין שמשהו עכור ורע עובר עלינו כחברה".

חבר המועצה אבי אלבז אמר: "אני מקווה מאוד שסוף כל סוף בשנה הבאה, שתהיה שנת בחירות לא רק במישור המוניציפאלי, מפלגת העבודה תשיג את מירב הקולות כדי להקים קואליציה יציבה לטובת עם ישראל".    

לאחר מכן הרימו כל הנוכחים כוסית לשנה החדשה, ובן סעדון הציג בפני כולם את העשייה של סיעתו בתחומים רבים במודיעין. הוא אף הודיע כי הוא מתכוון להתמודד על תפקיד יו"ר סניף העבודה במודיעין, שבו שימש עד כה מזכ"ל המפלגה עו"ד חרמוני. בסיום האירוע הודה בן סעדון למיכאל זץ ולפעילים נוספים שסייעו בארגון האירוע ולפעילים נוספים בסניף עבור פעילותם החברתית.


צילומים:יהורם גלילי

 
 
פורום1זול