היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
שבת, ג' אייר, ה'תשע"ז - 29.4.2017
 
 
 
שאלה בפיננסים7
פורום עיתונט
 

ביבס: הקבלנים מחויבים לסטנדרט בניה גבוה

שאלתו של יהושוע יוניק לראש העיר במסגרת פורום עיתונט: במהלך ישיבת פרלמנט מודיעין עלתה סוגיית מחירי הדירות המוגרלות בכל פרויקט לזוגות צעירים ולזכאים לכך והתושב יוניק רוצה לשמוע את ראש העיר מבטיח א לתת לקבלנים לעשות מסחרה. לתשובת ראש העיר כנסו... 

מחויבים לתושבי העיר (צילום: חורחה נובומינסקי)
שאלה לש.י.ל

 

השואל: יוניק יהושע

הנושא: דירות לזכאים

במהלך ישיבת פרלמנט מודיעין עלתה סוגיית מחירי הדירות המוגרלות בכל פרויקט לזוגות צעירים ולזכאים לכך. מעוצמת הויכוחים הבנתי שאנחנו לא מביניםאת הזכאות ומשמעותה . חלק דיבר על רמת גימור נמוכה באותן דירות העומדות להגרלה וכו וכו וכו. האם ניתן להסביר את המשמעות של הזכאויות השונות להדיוטות בצורה פשוטה ומובנת?! כשברור לנו חד משמעית שאם הדבר תלוי בראש העיר הוא לא יאפשר לקבלנים לעשות מסחרה בנושא.

 

 

תשובת ראש העיר:

שלום יוניק יהושע,

משרד הבינוי והשיכון ביצע שינוי מהותי במכרז של מחיר מטרה והכניס מפרט מחייב לקבלנים. וזאת ומאחר ובעבר הקבלנים ניסו לחסוך על חשבון הזוגות הצעירים ולתת דירה ברמת גימור נמוכה מאוד. במכרזים החדשים יש סטנדרט דירה איכותי אותו הקבלנים מתחייבים לבצע. קיים פירוט מרמת המטבח, הקרמיקה בשירותים והארונות במקלחת ועד מספר שקעים לחשמל בכל חדר. המפרט איכותי, קשיח ומבטיח דירה ראויה עם תנאים נאותים גם לזכאי הדיור.

חיים ביבס - ראש העיר

יש לכם עוד שאלות לראש העיר? כנסו!

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם