היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
יום שני, כ"ח ניסן, ה'תשע"ז - 24.4.2017
 
 
 
שאלה לחוקר
פורום עיתונט
 

קידום אתרים של אינסטלטורים כדי להגדיל את מעגל הלקוחות

כולנו יודעים שכדי להצליח בעסק, ולא משנה באיזה סדר גודל מדובר, חייבים להשקיע גם באתר אינטרנט. אנחנו מוצאים היום אתרי אינטרנט בכל תחום ובכל נושא. החל מהחברות הגדולות, הבנקים, רשויות המיסים, הביטוח הלאומי ועוד, וכלה בבעלי עסקים קטנים כמו חשמלאים, שרברבים וכדומה. המציאות של היום היא שאם אין לך אתר, אף אחד לא מכיר אותך.

קידום אתרים של אינסטלטורים כדי להגדיל את מעגל הלקו (צילום: אהרון כהן)
שאלה לש.י.ל

 

אז הבנתם שאתם חייבים לבנות אתר באינטרנט שיתאר את העסק שלכם, יפרסם אותו ויתחיל לגרוף אליכם לקוחות. הבעיה היא שגם לאחר שהשקעתם בהקמה של אתר, אתם עדיין לא רואים את ההצפה של הלקוחות המתחילים לזרום אליכם בהמוניהם. אז מה הבעיה? מה עשינו לא נכון? אז, זהו – שלא עשיתם משהו לא נכון, אלא שבדיוק כמו שאתם הקמתם לכם אתר, גם שאר נותני השירות הקימו להם אתר, וכעת עליכם לחתור כדי לבלוט על פני המתחרים כדי שתופיעו בחיפושים של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. איך עושים את זה? אז אם אתם עוסקים בתחום האינסטלציה, אתם צריכים לחפש שירות של אנשי מקצוע עבור קידום אתרים בגוגל של אינסטלטור, כי רק זה מה שיקדם אתכם ויחשוף אתכם בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

קידום אתרים אורגני של אינסטלטורים – זה מה שאתם צריכים

קיימים שני סוגים של קידום אתרים. יש את הקידום הממומן ויש את הקידום האורגני. ההבדל בין שני סוגי הקידום הוא מהותי מאוד. הקידום הממומן יהיה יעיל ואפקטיבי רק כל עוד אתם משלמים על הקידום. או אז האתר שלכם יופיע בין ההצעות הראשונות של גוגל בדף הראשון. אך כאשר תפסיקו לשלם, לא תופיעו שם יותר. קידום אתרים אורגני לעומת זאת, עובד באופן עקבי ואיטי אך בקצב ובטעם שמתאים לגוגל. ידוע שאת גוגל צריך להאכיל בכפית וזה מה שבעצם עושים בפעולות הקידום האורגני.

מקדם אתרים מקצועי יעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, בכל האמצעים המתאימים, כמו קישורים במקומות הנכונים, מידע ומאמרי תוכן רלוונטיים ועוד. כך האתר שלכם יזכה להגיע למקום טוב ויצליח לשמור עליו לאורך זמן.

עכשיו תתחילו ליהנות ממעגל לקוחות שימצא אתכם ויבקש ליהנות מהשירותים שאתם מציעים להם.

 http://seo-google.co.il/contact-us/

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם