היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
יום שישי, כ"ט סיון, ה'תשע"ז - 23.6.2017
 
 
 
פורום עיתונט
 

פשפשוק 2017

חג הפסח הולך ומתקרב, ובכדי להקל על התושבים בהכנות ובניקיונות הבית לחג, וכן בכדי לתרום לשמירה על איכות הסביבה, תקיים העירייה גם השנה את שוק היד השנייה המסורתי – ה”פשפשוק”, שיתקיים ביום שישי 31.03.17.

 | 19/03/2017
פשפשוק 2016 (צילום: חורחה נובומינסקי)
שאלה לש.י.ל

 

חג הפסח הולך ומתקרב, ובכדי להקל על התושבים בהכנות ובניקיונות הבית לחג, וכן בכדי לתרום לשמירה על איכות הסביבה, תקיים העירייה גם השנה את שוק היד השנייה המסורתי – ה"פשפשוק", שיתקיים ביום שישי 31.03.17.

למעשה זו השנה השישית ברציפות בה יוכלו תושבי העיר למכור ולקנות חפצים שונים, ישנים כחדשים. מדובר בפריטים שונים כמו צעצועים, כלי מטבח, ספרים, מפות, בגדים, נעלים, שעונים, תכשיטים וחפצים נוספים שהוצאו מארונות הבתים לקראת החג. ה"פשפשוק" יתקיים בין השעות 10:00 ל-15:00 ברחבת הפרגולות שבחלקו העליון של פארק הדגים, בעמק יזרעאל פינת עמק דותן. לשוק אפשר להביא חפצים שאין בהם עוד צורך, שעדיין שמישים, תקינים ולבישים. כמו כן, ניתן יהיה להציב שולחנות קטנים, שמיכות או מחצלות ולהציג עליהם את הפריטים למכירה. מומלץ לתמחר את הפריטים מראש ולהצטייד בכסף קטן לעודף. השנה, בנוסף לשוק החגיגי שיתקיים תחת כיפת השמיים, יוכלו המשתתפים באירוע לצפות בתצוגת רכבי אספנות מיוחדת שתגיע למקום. הכניסה חופשית וכולם מוזמנים.

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם