היכל התרבות 17 שוליים
היכל התרבות 17 שוליים
יום שני, כ"ח ניסן, ה'תשע"ז - 24.4.2017
 
 
 
שאלה לחוקר
פורום עיתונט
 

השכרת רכב במודיעין וירושלים

השכרת רכבים היא פתרון שמשרת אנשים רבים, בעיקר את אלו שלא זקוקים לרכב על בסיס יום יומי ובבוקר מגיעים לעבודה בעזרת תחבורה ציבורית,  ברגל או באמצעות אופניים וכך גם חוזרים הביתה בסוף היום.

השכרת רכב במודיעין וירושלים (צילום: לינקשייק)
שאלה לש.י.ל

 

השכרת רכבים היא פתרון שמשרת אנשים רבים, בעיקר את אלו שלא זקוקים לרכב על בסיס יום יומי ובבוקר מגיעים לעבודה בעזרת תחבורה ציבורית,  ברגל או באמצעות אופניים וכך גם חוזרים הביתה בסוף היום.  אך למרות שניתן להסתדר בלי רכב בשגרת היום יום שלנו,  מידי פעם נרצה להשכיר רכב לתקופה קצרה, בעיקר לטיולים אותם לא ניתן לעשות באופניים או ברגל כמו למשל סוף שבוע בירושלים או בים המלח,  או במידה ויש לנו אורחים מחו"ל שאנחנו רוצים להראות להם את הסביבה הקרובה למודיעין וירושלים ואת הארץ בכלל.

היתרונות של השכרת רכב

להשכרת רכב ישנם יתרונות רבים כאשר הראשון שבהם הוא היכולת לקבל את הרכב שאותו אנו רוצים לתקופת הזמן אותה אנו רוצים . כך למעשה אנחנו לא צריכים להחזיק רכב באופן קבוע ומשכירים אותו רק אחת לזמן מה כאשר אנו זקוקים לו.  הדבר חוסך לנו כסף רב היות שלא נצטרך לשלם אגרות רישוי שנתיות , טיפולים במוסך,  טסט שנתי,  ביטוחים והוצאות אחרות עבור הרכב. בנוסף, אם משהו קורה לרכב בתקופת ההשכרה והוא זקוק לתיקון במוסך,  אנו מיד נקבל רכב חלופי מחברת ההשכרה בלי לדאוג כלל וכלל לתיקון הרכב המקולקל.

במקביל,  אנו לא צריכים לדאוג עבור הקילומטרז’ של הרכב,  דבר שברכבנו הפרטי אנו מאוד קנאים לו לאור ירידת הערך של רכב עם קילומטרז’ גבוה.  כך למעשה נוכל לטייל באיזור מודיעין וירושלים לראות נופים יחודיים לאיזור כמו הכותל המערבי ועיר דוד, העיר העתיקה על רובעיה השונים,  מעיינות באיזור הסובב את ירושלים ואף לרדת לים המלח בלי כל בעיה.

השכרת רכב מאוויס

כאשר אתם משכירים רכב מחברת השכרת רכבים,  אתם רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. אתם לא רוצים להשכיר רכב מחברה קטנה ולבסוף לגלות שהרכב אותו הזמנתם לא קיים במלאי וגם לא להגיע לנקודת ההשכרה ולקבל רכב במצב רעוע.

כאשר אתם משכירים רכב מאוויס אתם מקבלים רכב חדש ונקי במצב מעולה מצי הרכבים הגדול של אחת מחברות ההשכרה הגדולות בעולם , ואתם יודעים שאם קורה לכם או לרכב משהו ואתם צריכים שירות דרכים או רכב חלופי יש לכם על מי לסמוך. עם שירות אדיב ומגוון רב של נקודות השכרה באיזור מודיעין וירושלים אוויס היא הבחירה הטובה ביותר להשכרת רכב.

 
 
שאלה לראש העיר
 
אינדקס חוצות לעסקים
חפש    פרסם